c Expand All C Collapse All

Taip. Šis pasiūlymas neturi jokių terminuotų sutarčių ar įsipareigojimų: Jūs betkada galite GDrive.LT Google diską ištrint (pašalinti). 

Norėdami GDrive.LT diską ištrinti – pirmiausia (1) reikia pašalinti arba perkelti kitur visus diske esančius failus, kad diskas liktų tuščias. Kai diskas yra tuščias – (2) ant Gdrive.LT disko pavadinimo spustelėkite meniu iškvietimo mygtuką ir atsidariusiame meniu pasirinkite  (3) „Pašalinti bendrą diską”.

DĖMESIO: pašalindami diską Jūs prisiimate atsakomybę, kad visa diske buvusi informacija negrįžtamai ištrinama iš Google serverių ir jos atstatyti niekaip nebus galima. Diską pašalinti gali tik disko „Valdytojo” teises turintis asmuo.

Taip, už GDrive.LT priskirto Google disko naudojimą nereikės mokėti, jei mėnesio pabaigoje disko bendra apimtis neviršys 50 GB. Viršijus nemokamai suteiktus 50 GB – paslauga apmokęstinama pagal faktiškai išnaudotą disko vietą paskutinę mėnesio dieną. Plačiau skaitykite skiltyje: Planai.

Šis pasiūlymas labai naudingas:

  • tiems @GMAIL el. pašto vartotojams, kuriems baigiasi nemokamai priskirta 15 GB „Mano disko” vieta ir nori papildomo nemokamo 50 GB apimties disko, pasiekiamo iš to paties @GMAIL el. pašto adreso;
  • tiems, kas dažnai dirba su įvairiais failais prie skirtingų įrenginių (darbo kompiuteryje, asmeniniame kompiuteryje, planšetiniame kompiuteryje, telefone, pas giminaičius ir pan.);
  • tiems, kas turi daug svarbios informacijos savo kompiuterio diske, išoriniuose diskuose bei norėtų turėti papildomą nemokamą šių duomenų kopiją Google diske (Jūsų kompiuterio gedimo atveju iš Google disko failus galėsite parsisiųsti reikiamus failus į naują kompiuterį);

Taip, duomenys diske yra saugūs iki tol, kol saugus yra Jūsų asmeninis @GMAIL el. pašto slaptažodis.
GDrive.LT sukurtas ir prie Jūsų @GMAIL el. pašto adreso priskirtas Google diskas yra apsaugotas Jūsų asmeniniu @GMAIL el. pašto slaptažodžiu, kurį žinote tik jūs vienas. Jei Jūsų @GMAIL el. pašto slaptažodžio nežino piktavaliai – tai jie prisijungti prie Google disko taip pat negali.